14. února 2016

6 Valentýnských zdobení nehtů

Krásné ráno!

Ať už svátek zamilovaných slavíte či nikoliv, dnes jsem si pro vás připravila 6 zajímavých a velmi jednoduchých zdobení nehtů, které můžete zkusit. A to nejenom v dnešní den plný lásky a romantiky, ale kdykoliv máte chuť na něco jiného a sladkého :)

ZDOBENÍ 1: Cupcake se srdíčkem

Připravte si 4 odstíny laků: červený, hnědý, bílý a světle růžový.


Nejdříve celý nehet namalujte světle růžovým odstínem a nechte úplně zaschnout. Poté hnědým lakem vytvořte uprostřed špičky nehtu malý obdélník, to bude spodní část cupcake.


Nyní za pomocí zdobící špičky nebo párátka a bílého odstínu vytvořte polevu - na spodní část udělejte tři puntíky a ty spojte půlkruhem, tvar bílým lakem vyplňte. Opět nechte kompletně zaschnout před dalším krokem.


Bílým lakem také vytvořte dva tenké proužky na hnědém obdélníku. Doporučuji použít zdobící tenký štěteček, jde to sice i párátkem, ale jak vidíte, je to trochu kostrbaté :)


Nakonec červeným lakem a párátkem vytvořte pár nepravidelných teček na polevě a nahoře malé srdce. To vytvoříte dvěma tečkami vedle sebe a spojením okrajů do špičky. Stačí párkrát vyzkoušet, jde to opravdu jednoduše.A je hotovo, po zaschnutí přetřete průhledným top coat lakem, aby vám zdobení dlouho vydrželo, a máte cupcake nehty :) Samozřejmě nemusíte takto ozdobit všechny nehty, ale třeba jen prsteníček ;)

ZDOBENÍ 2: Srdíčka a puntíky

Budete potřebovat šedý, bílý, červený a růžový lak na nehty.Nejdříve naneste bílý lak na celý nehet a nechce pořádně zaschnout.


Nyní šedým lakem vytvořte dvě řady teček, vždy na přeskáčku podle fotografie.Na jedné straně vytvořte do mezer růžová srdíčka (stejný postup jako u srdce na cupcake).A na druhé straně srdíčka červená. Já se rozhodla až po focení všech laků, že srdíčka budou se třpytkami, je to na vás ;)


Opět vyčkejte na úplně zaschnutí a naneste top coat lak.
ZDOBENÍ 3: Zamilovaná obálka

Budete potřebovat bílý třpytivý lak (může být i klasický bílý), červený a černý lak.Celý nehet pokryjte třpytivým bílým lakem a nechte zaschnout.Černým lakem a párátkem (nebo zdobícím štětečkem) vytvořte klasický tvar obálky - nejdříve vytvořte velké V a k němu kousek od špičky dvě čáry.Červeným lakem na nehty a párátkem vytvořte malé srdce doprostřed obálky.Nechte vše poctivě zaschnout a poté naneste top coat lak.
ZDOBENÍ 4: Rozházená srdíčka

Budete potřebovat: světle růžový, růžový, neonově růžový a bílý lak na nehty.Na celý nehet naneste bílý lak na nehty a nechce poctivě zaschnout.Začněte tvořit nepravidelná srdíčka - nejdříve velká srdce z tmavě růžové.Poté maličká srdíčka z neonově růžové.A nakonec středně velká srdíčka světle růžovým lakem.A je hotovo, opět po zaschnutí nezapomeňte na top coat, aby vám zdobení vydrželo.
ZDOBENÍ 5: Srdíčko z různobarevných teček

Připravte si šedý, červený, neonově růžový, světle růžový a vínový lak na nehty. Také bílý lak, na který jsem úplně zapomněla :)Na celý nehet naneste bílý lak.A nyní začněte tvořit srdíčko za pomocí všech barev - tvořte různě velké puntíky, měňte odstíny a tím pomalu vytvoříte tvar.A je hotovo ;)
ZDOBENÍ 6: Bílé srdíčko mezi tečkami

Budete potřebovat růžový, bílý třpytivý a černý lak na nehty.Na celý nehet naneste růžový odstín na nehty.Nyní do spodního rohu vytvořte velké srdíčko.Černým lakem a párátkem / štětečkem vytvořte okraje srdíčka.A jako poslední krok černým lakem vytvořte nepravidelné tečky - pár velkých a mezi ně malé.A poslední zdobení nehtů je na světě. Opět můžete ozdobit takto všechny nehty nebo jenom jeden, záleží jen na vás.
A tady už jsou všechny pěkně pohromadě, které zdobení se vám líbí nejvíc? :)

A ještě každé zdobení z detailu ;)

Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji všem za vaše komentáře! :)