2. srpna 2015

Inspirace: Pár letních vychytávek

Krásné ráno!

Už je polovina prázdnin za námi a určitě se právě teď dovolenkujete někde u vody či moře. V létě trávíme spoustu času venku, na pláži či na výletech a tak mě napadlo udělat článek s pár nápady na letní období.Zmrzlinu udržíte krásně měkkou i po otevření, pokud celé balení vložíte do uzavíratelného sáčku.


Své peníze na dovolené jednoduše ochráníte tak, že je dáte do obalu od dámských vložek. Věřte mi, nikdo nekrade vložky :)


Můžete si udělat doma vodní postel, ideální zahradní zábava nejen pro děti. Instrukce ZDE.


Už žádné rozteklé nanuky a lepivé prsty - Napíchněte zespodu klasický papírový košíček na cupcakes.


Ideální mísa na podávání ovocného salátu na vaši zahradní party.


V létě je potřeba doplňovat tekutiny a pokud si necháte zamrazit do ledových kostek nějaké ovoce, z obyčejné vody se stane vynikající ovocný nápoj.


Tip pro všechny z nás, kteří se hodně potí - vezměte si slipovou dámkou vložku, rozstřihněte napůl a nalepte do podpaží oblíbeného trička / halenky. Všechen pot se zadrží vložkou a vy nebudete mít mokrá kola pod podpažím.


Z obyčejné plážové osušky si můžete udělat díky pár stehům multifunkční kapsář.


A nebo si rovnou ušijte svoje vlastní lehátko s polštářkem a praktickými kapsami, které se dá složit do šik plážové tašky.


Tip pro všechny milovníky bazénů a chlazených nápojů - plovoucí bar.


Nikdo se nechce v létě spálit, ale stane se. Na spálenou pokožku pomůže zmražený aloe vera gel, kterým pak v podobě ledové kostky pomažete postižené místo a uleví se vám.


Z pár klacíků a obyčejného obrusu si můžete udělat svůj vlastní plážový stan.


Zmrzlina by se vám prý neměla rozpouštět, pokud nejdříve do kornoutu dáte marshmallow.

Místo klasických zamrazovacích nádob, které se dávají do přenosné ledničky, můžete namrazit balonky s vodou - jakmile vám pak roztají, ještě můžete dát balonkovou bitvu :)Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji všem za vaše komentáře! :)